TEMEL BİLGİLENDİRME

– Optik Danışmanlık Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?

Merhaba. Öncelikle bilmenizi isteriz ki bizden her konuda danışmanlık alabilirsiniz. Kendinizi eksik hissettiğiniz, geliştirmek istediğiniz konuları siz seçmelisiniz.

Bizler optisyenlerin daha başarılı olmaları için danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Siz hangi konuda danışmanlık istiyorsunuz?
Örneğin: Optik camları üst düzey tanıma, profesyonel satışta başarılı olma, müşteriyi tanıma, resmi prosedürleri öğrenme, gibi gibi…

Optik Danışmanlık olarak optisyenlerimize 5 farklı kategori sunuyoruz.
1- Kişiye özel danışmanlık
• Optisyenin kendisini eksik bulduğu geliştirmek istediği konuların tespiti ve danışmanlık hizmeti
2- Yeni mağaza açmak için ön hazırlık danışmanlığı
• Optisyen eğer bizlere ‘’6 ay sonra mağaza açmak istiyorum’’ gibi bir önceden aldığı fikirle gelirse o 6 ay süre zarfında kendisini bu konuda geliştirmesine yardımcı oluyoruz.
3- Yeni mağaza açıyorum danışmanlığı
• Optisyen eğer ‘’ben hemen mağazamı açmak istiyorum bunun için hazırım ‘’ fikri ile geliyorsa mağaza açılış sürecinde kendisine yardımcı oluyoruz.
4- Kurumsal danışmanlık
• Optisyen kendi mağazasını açmış ve kendini geliştirmek, ticari anlamda başarılı olmak istiyorsa ona 1 yıl boyunca kurumsal danışmanlık hizmeti veriyoruz.
5- Dükkan yeri tespit danışmanlığı
• Optisyenimiz bir bölge seçiyor ve o bölgede bir optik mağaza açmak istiyorsa, o bölgenin tüm bilgilerini kendisine raporlayarak en uygun dükkan yerinin tespiti için kendisine danışmanlık hizmeti veriyoruz.

FİYATLANDIRMA:
Her optisyenin almak istediği danışmanlık konusu farklı olduğundan fiyatlarımızda optisyenin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız 0543 772 42 66

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir